Ds. Hans Neels gaat met emeritaat…

                                                                           9 mei 2010 – 27 september 2020

Afscheid ds. Neels

Before
After

Onze predikant gaat met emeritaat. Op 9 mei 2010 deed ds. Neels intrede in onze gemeente. Na 10 jaar zal hij op zondag 27 september ’20 voor het laatst voorgaan en onze gemeente verlaten. We kijken terug op een prettige samenwerking. Daarom willen wij dit moment niet ongemerkt voorbij laten gaan. Echter, vanwege de corona-beperkingen zal dit afscheid niet de gebruikelijk vorm  hebben: gezien de mogelijkheden in ons kerkgebouw  is ervoor gekozen om de afscheidsdienst alleen met onze eigen gemeente te vieren. Er is dus geen ruimte voor afvaardigingen en genodigden. Het is zelfs onduidelijk of familie en vrienden van ds. Neels aanwezig kunnen zijn. 

Wij volstaan dus met het u op de hoogte stellen van dit afscheid: zondag 27 september, om 10.30u. Wilt u nog iets persoonlijks zeggen: dan kan dat, via e-mail: neelslos@gmail.com

Klik hier voor de overweging bij het afscheid door ds. Neels

De kerkeraad van de Brabantse Olijfberg, Protestantse Gemeente Antwerpen Noord

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *